Deníček » 1.prosinec + dobrá nálada a start měsíce...

1. prosince 2010 v 20:51 | *CuTE-KaTtYnKA* |  Admin Diary

No co více dodat :D prostě je 1. prosince. A pro mě je to krásný začátek nového měsíce, dobré nálady a chutě znovu žít. Tento měsíc stál za prd.. Protože jsem skoro pořád byla nemocná. Mno a teďkom to musím všechno ve škole dohnat :/ Až tento článek dočtu tak půjdu dopisovat sešity. A učit se zeměpis, matiku a fyziku. Teď odbočím:


Dneska se mi zdál takový sen:
Jednoho dne jsem šla do obchodu se zvířaty a viděla jsem rozbité sklo u 2 nádherně bílých králíčků, oba byli moc poraněni, a paní z obchodu mi řekla, je ti jich líto ? Že se na ně koukáš ?! Tak pokud by jsi je vyléčila mohla by sis je na pár měsíců vzít. Ale já nic nemám, nemám klec, žrádlo ani podestýlku. Já ti to vypůjčím. Pokud budeš chtít.. O 2 měsíce pozděli-- Šla jsem do obchodu dokoupit králíčkům žrádlo... A paní se mě ptá: Tak co jak se vede králíčkům ? Ano výborně už se jim rána zahojila ale ještě je to bolí. Ale brzy vám je sem půjdu vrátit...Paní.: Tak pokud chceš můžeš si je nechat, protože tyto dva už tady jsou skoro půl roku a nikdo je nechce. Takže ti je nechám :) s klecí a ostatním... O moc vám děkuji. :)
KONEC.. Pak jsem se vzbudila :D


Mno co více vám tady psát mno, Už moc se těším na vánoce, :) A co vy ?U nás je strašně moc sněhu, sněží a sněží a zase jenom sněží, je u nás strašné bílo :) a co u vás sněží taky u vás tolik ?
Mno teď zase odběhnu:
Kattynka nám už dospěla. Holka jedna :) má už tmavě hnědé ozobí :) Šikulka jeno moje velká :) už se už umí i bavit. Dokáže si sama najít zábavu :) Na vánoce kattynce kupuju: Papčo :D, vitamínovou tyčinku, a nějaké ty hračky :) .
Mám otázku: Chcete tady mít vánoční Lay ? Pokud ho tady budete chtít tak mi to zavčasu napište do komentářů protože abychh ho stihla vyrobit protože teď mám zatím volno protože jsem nemocná, ale v pondělí jdu už do školy. Takže nejraději kdybych už ho měla hotový potom bych ho už jenom nastavila :) aby tady byla vánoční atmosféra :) Mno už budu končit protože půjdu dopisovat ty sešity a učit se zemák, matiku a tu fyziku mno :/ ale tak pokud chci mít dobré vzdělání tak budu muset hold :D :) tak jo mějte se zduř :D :)


Grafika by lovehouse.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama