Deníček zlatíčka

Novinky Kattynky

30. prosince 2010 v 18:09 | *CuTE-KaTtYnKA*
fxh
Mno před chvílí jsem zveřejnila nové fotky Kattynky, jsou po koupíní :)
tak doufám že se vám budou líbit, protože Kattynku to koupání se velmi líbilo :) tak se můžete kouknout :) . Mno tak přeji nádherný zbytek dne.. a užijte si konec roku 2010.. Na rok 2011 mi hned příjdou peníze.. takže to bude velmi dobrý start :) toho nového roku :) už se moc těším koupím kattynce novou hračku :) a začnu si šetřit na druhou andulku protože si ji chci koupit já sama :) ještě nevím jak se hude jmenovat.... a jak bude vypadat ale prostě která pi padne do oka tak toho si vezmu a jeho jméno vymyslím potom :) a poufám že si druhá andulka rychle zvykne na Kattynku, a začnu ho potom učit věci... jako první ho naučím hlavně mluvení ale až si ho pořádně ochočím... a naučím ho koupat :) aby se katty mohla čvachtat s ním :) mno tak se zatím mějte :) ahojda :)
PS: užijte si starý rok :)

Veliké překvapení

23. prosince 2010 v 15:29 | *CuTE-KaTtYnKA*
Týjo tak tohle bych vážně nečekala...

Deníček Kattynky » Havárka a Chytrá hlavička...

29. října 2010 v 9:39 | *CuTE-KaTtYnKA*
Kathulinka moe :)
Ahojda :) bobánci :)
Už podle nadpisu asi tušíte co se Kattynce stalo :(  Kattynce se stala havárka aneb unikla smrti...či velkému zranění...

Takže začneme od začátku....prostě si Kattynka tak seděla na bidílku a protože už byla tma a neviděla kam letí tak spadla (já jsem nebyla v pokoji)a slyšela jsem nějaký rámu tak jsem se tam šla podívat a Kattynka nikde, takže prohledávala celý pokoj až potom najednou vidím jak se hýbe fotka za stolem...Což znamená že zatrně jak padala tak se pokoušela chytit fotky a spadla i s ní, asi ji zachránila život... Kattynce se naštěstí nic nestalo je byla trochu vyjukaná... :) ale jinak byla v pohodě :)

Zpráva Pro ty co chovou andulky (nebo andulku) : Dávejte pozor na ni, a hlídejte si ať se té vaší nestane něco podobného ;) 

A teď druhá verze nadpisu ta chytřejší část...

Před chvílí jsem vstala :D jako vždy pozdě :D a šla jsem Kattynce dát pusinku :) a pustit ji :) mno mamka šla asi do obchodu, tak jsem si hrála s Kattynkou :)  A vymyslely jsme novou hru :) já jsem ji dala pod triko a ona musela hledat východ :) byla to sranda :) ale pozor, Kattynka má tak chytrou hlavičku že prostě i kdybych ji ukázela světýlko kde má vylést tak ona tamdudy nevyleze  protože ví kde má vylést a to u mé hlavy :) takže byla přikrčená a potom vystřelila za mnou :D a pusinkovaly jsme se :) byl to krásný začátek dne :)


Odběhneme od tématu :

Můj shop se přestěhoval na adresu : http://www.stylingshop.mypage.cz/
můžete se podívat pokud chcete tak si můžete i něco objednat. Přeji hodně úspěchů s nákupem.

Deníček Kattynky » Proso...

11. září 2010 v 10:13 | *CuTE-KaTtYnKA*
Včera mi koupila Kristy něco, něco divného, vonělo to,
a dostala jsem hlad a tak tedy mě napadlo zda to bude i tak dobře chutnat jak to vypadá. A víte, vážně to nebylo špatné, bylo to fákt dost dobré. Říkají tomu nějak divně, myslím že prosné klasy. Bylo to tak výborné, že jsem to pořád oklovávala. Potom jsme si s KIKI hrály, a pusinkovaly jsme se ;). Byl to fajn den ;) Diktovalo mé zlatíčko Kattynka (psala kiki) 8-)  

Avatar by Layfor.blog.cz

Deníček Kattynky » Okurka...

11. září 2010 v 10:13 | *CuTE-KaTtYnKA*
Dneska ráno jsme si s Kristy hrály. (jako každý jiný den), vzala mě k sobě a mazlily jsme se. Hrály jsme si. A potom jsme dělaly pořádek v celém pokoji. I v mém pokojíčku ;). Potom šly holky obědvat a já jsem dostala okurku. Strašně jsem se bála protože jsem nevěděla jak to chutná. Tak mi dala Kristy trošku na prst a nějak mi to začalo chutnat xD takže jsem dostala šíleně veliké kolečko okurky. A  teďkom si s ní hraji a okousávám jí. Sestřička od Kristy si šla dát odpolední dvacku. A potom půjdou pryč. K tedě. A bude tam aji děda. Škoda že nemůžu jít taky. Byla by aspoň sranda. ;) ale nevadí s Kristy je doma velká sranda. A teďkom jde umývat nádobí a já jdu papkat okurku. ;) pápá

Diktovala Kattynka, psala majitelka (Kristy) 

Deníček Kattušky» Záchrana...

11. září 2010 v 10:12 | *CuTE-KaTtYnKA*
Včera jsme v Kiki blbly s vodou xD
strašně moc se mi to líbilo ale byla jsem celá mokdá a pořád mi to klouzalo a měla jsem celou hlavičku mokrou xD ale potom jsem omylem spadla hlavičkou do skleničky s vodou. Byla jsem úplně celá mokrá jenom ocásekjsem měla suchý. Takže mě vlastně Kristy zachránila ;) Dneska se byla podívat do zverimexu na andulky a našla tam pravého. Který by byl pro mě uplně super ;) vůbec se jí nebál koukal se na ni ;) a byl modro-bílý ;) je prý krásný ;). Takže dneska se kristy bude ptát mamky jestli si pro něho může zítra nebo pozítří zajít ;) Protože kámoška si koupila hodinky za 230 Kč a to vloží do poliho ;) už se na něho moc těším.

Diktovala Kattynka, psala majitelka (Kristy) 

© Diary Kattynky » Day 26.6

11. září 2010 v 10:11 | *CuTE-KaTtYnKA*
Dneska Kattynka byla upe Super =)
Byla na nás hodná =)
taky jsem si kecala přes Skype s jednou mou ajn kámoškou
a ta má taky andulku a tak se Kattynka na ni dívala xD upe fajný den =)
Má už taky udělán pořádek v klítce aji na poličce (konečně xD )
Hned to vypadá lépe xD
Mno dneska asi už nic nepřidám kožná zase až v noci xD takže zatím pp =)
a krásně se vyspinkejte =)
 
 

Reklama